Кошик
109 відгуків
Пресс пакетировочный Y81Q-135 на выгодных условиях!!!ПОДРОБНО
+380 (67) 502-40-16
+380 (63) 611-01-83
Обладнання для промисловості та переробки вторсировини

Металообробка: від витоків до сучасності

Обробка металу тісно пов'язана з історією розвитку та становлення людства. Ще з часів перших металевих знарядь і зброї з'явилася необхідність обробляти метал, щоб надати йому потрібну форму, вид і гостроту.

Археологи і донині знаходять сліди примітивної металообробки на територіях Єгипту, Китаю, Древньої Русі, адже ще задовго до нашої ери люди володіли майстерністю бронзового лиття, виготовлення та огранювання прикрас, заточування зброї та іншого.

У свій час величезний внесок у розвиток обробки металу зробили Леонардо да Вінчі, який в 15 столітті створив креслення фрези, російський гірничий інженер Павло Петрович Аносов, відродив у 19 столітті технологію виробництва булату, загублену в середні століття.

Сучасні методи металообробки

З розвитком людства зростали і його потреби, з'являлась необхідність у більш точних, економічних методах і технологіях обробки металу, вчені прагнули спростити процес і скоротити час виробництва.

Завдяки постійному вдосконаленню виникали такі точні, сучасні методи, як: лазерна, плазмова, газове різання, згинання, прокатка, волочіння, зварювальні, токарні, фрезерні роботи і так далі.

Лазерна та плазмова різка – це методи, які є дуже економічними, оскільки при розрізуванні струменем розпеченого газу або лазерним променем втрати матеріалу мінімальні, кромки мають ідеальний вигляд, без окислення і необхідності в додатковій обробці.

Прецизійна гнуття металу також відрізняється високою економічністю, оскільки з її допомогою можна надати листовому металу або заготівлі будь-яку форму з мінімальним втручанням в структуру матеріалу.

Проводити зварювальні, токарні, фрезерні роботи стало значно простіше і швидше, завдяки модернізації верстатів та установок.

Передове підприємство у сфері металообробки

Металообробка досягла високого рівня розвитку і тепер доступна кожному, від приватних осіб до великих виробничих підприємств. Якщо необхідно здійснити або одиничне серійне виробництво, комплексну металообробку, виготовлення виробів під ключ, зверніться в сучасний центр Metalcut Pro.

Підприємство оснащене новітнім обладнанням для обробки металу: волоконним лазерним верстатом, згинальним пресом, токарними, фрезерними і зварювальними установками. У компанії працюють фахівці з багаторічним досвідом, чия кваліфікація підтверджена профільною освітою і відповідними сертифікатами.

Основні послуги центру Metalcut Pro:

● Лазерний розкрій.

● Плазмова різка.

● Прецизійна гнуття металу.

● Полірованої нержавіючої сталі.

● Фарбування.

● Виправлення дроту.

● Комплексна металообробка.

● Проектування, виготовлення і монтаж БМЗ конструкцій.

Виготовлення виробів з металу на замовлення.

На базі підприємства працює конструкторське бюро, де клієнтам допомагають скласти правильні креслення, розрахунки або вдосконалити вже наявні.

Відповідні матеріали можна підібрати на власному складі сертифікованого металопрокату від перевірених, надійних постачальників.

Сучасний центр металообробки Metalcut Pro – це компанія, яка досконало володіє точними, економічними методами обробки металу, стане вигідним партнером і підрядником саме для вас.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner