Кошик
109 відгуків
Пресс пакетировочный Y81Q-135 на выгодных условиях!!!ПОДРОБНО
+380 (67) 502-40-16
+380 (63) 611-01-83
Обладнання для промисловості та переробки вторсировини

Про нас


ТОВ "ТК Експресмаркетинг" створена з метою постачання спеціалізованих підприємств з переробки металобрухту.

Торгова Компанія Експресмаркетинг здійснює прямі поставки обладнання для переробки металобрухту з Іспанії і Китаю: прес-ножиці, мобільні прес-ножиці, преса гідравлічні для пакетування, преса для брикетування металевої стружки, алігаторні ножиці, дробарки для стружки і шредери для подрібнення металобрухту, перевантажувачі. Наша компанія має власне виробництво грейферів для брухту, які вже завоювали свою популярність серед споживачів в Україні.

ООО "ТК Експресмаркетинг" является представителем испанского завода производителя IMABE IBERICA S.A. завод является лидером в производстве оборудования для переработки металлолома, макулатуры, пластика, и (ТБО), об этом свидетельствуют полученные премии Silver Broom Award 1994 года и Golden Broom Award 1996 года как представителя испанской ветви международной ассоциации твердых отходов (ISWA). Осуществляем поставки оборудования китайского завода-производителя Jiangsu Huahong Technology Stock в Україну. Завод є відомим експортером гідравлічного обладнання з переробки металобрухту на азіатському ринку. Надійність, висока продуктивність, а найголовніше якість вигідно вирізняють даного виробника обладнання від інших китайських виробників, які заполонили український ринок своєю продукцією. Також варто відзначити компанію ENERPAT Group (Англійська компанія з виробничими майданчиками в Китаї), яка безсумнівно завоювала свою нішу серед користувачів металобрухтового обладнання. ENERPAT у всіх моделях виробленого обладнання використовує комплектуючі тільки всесвітньовідомих постачальників: Rexroth-Bosch Group, Siemens, Enerpac. Таким чином Великобританська компанія ENERPAT має можливість поставляти на ринок істинно європейське обладнання за цінами виробників КНР.

Ми виконуємо введення устаткування, що поставляється в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Також у нас ви можете купити насоси і насосні станції виробництва DAB (Італія) та HOMA (Німеччина). Ми постійно підтримуємо наявність основних моделей на складі в Києві. Телефонуйте і замовляйте!


Задоволення Ваших потреб - ядро нашої діяльності!!! 


У переробці вторсировини ми беремо участь з самого початку. Цим шляхом ми підемо з Вами і далі і беремо будь, що стосується цієї теми, пропозиція. Адже розумне й відповідальне відношення до ресурсів на Землі важлива суспільна задача, яка турбує і нас!

Інформація про компанію

Назва:
Оборудование для промышленности и переработки металлолома
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги, Дистриб'ютор / Реселер, Представництво
Бренди:
PRESSLOM

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2004
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Обсяги продажів за рік:
1 млн. - 5 млн. USD
Обсяги покупок за рік:
1 млн. - 5 млн. USD

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner