Кошик
109 відгуків
Пресс пакетировочный Y81Q-135 на выгодных условиях!!!ПОДРОБНО
+380 (67) 502-40-16
+380 (63) 611-01-83
Обладнання для промисловості та переробки вторсировини

Обладнання для металобрухту

Переробка металобрухту – це процес заміни непридатних для використання виробів, які втратили експлуатаційну цінність і містять в собі кольорові або чорні метали і їх сплави, в сировину для металургійної промисловості.. На сьогоднішній день найбільш важливою і актуальною тенденцією в переробці металобрухту є повторне використання цінних компонентів, що містяться в ньому. Основу вторинного використання брухту становить сучасне, високопродуктивне, ефективне і швидко окупається обладнання для переробки металобрухту, що дозволяє досягти економічних вигід при збереженні високої якості продукції. У цій ситуації основними напрямками розвитку переробки брухту чорної і кольорової металургії є: розробка інноваційних видів обладнання і технологічних процесів глибокої переробки металобрухту; проведення робіт з підвищення якості вторинної сировини, в тому числі і за рахунок сортування і фракціонування металобрухту; максимальне вилучення металу з шлаків з раціональної його очищенням; підвищення кваліфікації фахівців в області металлопереработки. На сьогоднішній день, основним обладнанням для переробки металобрухту, є: прес ножиці для металобрухту, прес для пакетування брухту металів, прес для брикетування металевої стружки, дробарка для стружки, шредер для подрібнення металу, гідравлічні алігаторні ножиці, перевантажувач для металобрухту, магнітна шайба, грейфер, магнітний сепаратор, центрифуга для очищення сталевої стружки від МОР, і масла і багато іншого.

Обладнання для переробки металобрухту ― одна з найвигідніших інвестицій при оптимізації підприємств металообробного комплексу, організації майданчиків по збору та зберігання металобрухту. Об'ємні території складських комплексів і майданчиків вимушено простоюють, нераціонально завантажені валом металобрухту і металевої стружки. Вантажоперевезення металобрухту навалом, без попередньої підготовки, логістично неврівноважені, що призводить до додаткових витрат і навантажень на автопарк. При первинних витратах на обладнання для переробки металобрухту, позитивний результат реформування виробництва виводиться практично через місяць. Вивільнений обсяг складів дозволяє збільшити потужність підприємства, залучити інвестиції для масштабного проекту з урахуванням завантаження нового устаткування. Майданчик по збору та зберігання металобрухту, не розширюючи площа, здатна подвоїти пропускну здатність, збільшуючи прибуток. Завантаження і транспортування переробленого металобрухту в брикетах, ще один плюс в придбанні обладнання для переробки металобрухту. Полная загрузка транспорта способствует логистическим требованиям, уменьшает затраты. Предприятия металлургической промышленности более лояльны к переработанным брикетам, благодаря их высокой плотности и меньшей окисляемости, удельному весу металла.

Ключевые слова на странице: оборудование для металлолома, брикет, переработка металлолома, металлическая стружка, переработка металла, оборудование для переработки металлолома.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner