Кошик
109 відгуків
Пресс пакетировочный Y81Q-135 на выгодных условиях!!!ПОДРОБНО
+380 (67) 502-40-16
+380 (63) 611-01-83
Обладнання для промисловості та переробки вторсировини

Подрібнювач, подрібнювач, шредер для брухту і стружки металів

Дробарка для подрібнення металевої стружки, шредер для брухту металів, подрібнювач довжиною кручений стружки, лінії подрібнення металобрухту все це встановлення за допомогою яких відбувається черговий етап підготовки сировини до його реалізації або подальшої переробки. Подрібнення брухту металів з допомогою дробарки займає важливу роль у процесі переробки, так як рівномірна маса попередньо подрібненого металобрухту завжди затребуваний товар у сталеливарних підприємств. Подрібнена металева стружка, надалі, переробляється в брикети на брикетувальних пресах і має максимальну ціну реалізації. Двухвалковый шредер для подрібнення металевої стружки. Металева стружка чорних і кольорових металів містить значний обсяг сторонніх предметів, таких як: різці, заготовки тощо, що обґрунтовує обов'язкову наявність у приводі подрібнювача стружки ефективного захисту і можливості звільнення робочої зони шредера від них, для чого шредер оснащений гідравлічним нерегульованим приводом валків з авто реверсом.

Подрібнювач, подрібнювач, шредер для брухту і стружки металів від компанії Экспресмаркетинг дають Вам цілий ряд переваг:

  • 1. Зниження витрат на зберігання і транспортування на 20%;
  • 2. Збільшення прибутковості від реалізації стружки на 20-30%;
  • 3. Автоматичний захист від попадання великих металевих предметів;
  • 4. Зупинка валків при надлишковій завантаженні, реверсування і запуск в робочий хід в автоматичному режимі;
  • 5. Можливість скоротити робоче місце оператора шредера. У разі потрапляння стороннього предмета в зону подрібнення, в автоматичному режимі проводиться зупинка валків, реверсування, що супроводжується звільненням зони подрібнення від нього і запуск в робочий хід.

Ножі дробарки або шредера не вимагають заточування в процесі експлуатації і розраховані на тривалий термін служби, так як виготовляються із загартованої легованої сталі. При монтажі подрібнювач металевої стружки не вимагає пристрою фундаменту і може легко переміщатися з місця на місце. Купити дробарку для сталевого, чавунного, мідного, латунного, титанової, алюмінієвої стружки. Звернувшись в нашу компанію, Ви заощадите не тільки час на підборі підходящого дробильного устаткування, але і отримаєте кращі умови поставки та оплати. Можливий продаж у розстрочку, кредит або лізинг.

 Для більшості машинобудівних підприємств металева стружка є відходами виробництва, утилізація яких пов'язана з додатковими витратами. Домогтися зниження витрат і отримання додаткових доходів від стружки можна за допомогою первинної її переробки на підприємстві. Для вирішення цієї задачі пропонується широкий спектр обладнання: таке як: дробарка для подрібнення металевої стружки, шредер для брухту металів,подрібнювач довгій кручений стружки, яке дозволяє подрібнювати виту зливну стружку, осушувати її від залишків СОЖ і брикетувати. Таке обладнання поставляється як окремими одиницями для розв'язання локальної задачі або комплексними системами переробки, оснащеними різними підіймальними механізмами і транспортерами. У дробарках використовують принцип подрібнення стружки за рахунок тертя витків один про одного, без різання ріжучим інструментом або ударів молотків. Вони підходять для дроблення сталевої стружки з вуглецевої і легованої сталі, нержавіючої стружки, алюмінієвої і мідної стружки,а також стружки з титанових сплавів та інших рідкісних металів. В стружкодробилку подаються грудки довгою зливний кручений металевої стружки, і вона дробить її на дрібні частини. Подрібнення металевої стружки дозволяє зменшувати займаний обсяг у кілька разів знижуючи транспортні витрати, а також готує стружку до таких операцій як осушення в центрифузі або брикетування. Центрифуги, призначені для осушення подрібненої металевої стружки і шламу мають три різних серії виконань. У залежності від необхідної продуктивності і якості осушення стружки існує шістнадцять моделей центрифуг. Вони застосовуються в основному для очищення стружки від водомасляні емульсії або чистого масла. 
     Матеріал завантажується в вертикальний барабан центрифуги, і відцентрова сила розподіляє стружку по стінці барабана, де СОЖ відводитися через решітчасту екран. Сухий матеріал з центрифуги подається до витягає конвеєру, а рідина зливається через патрубок і може використовуватися для подальшої роботи. Центрифуги створюють найбільше відцентрове прискорення серед існуючих на ринку центрифуг, а, отже, найвищу ступінь сепарації СОЖ з стружки. Продуктивність центрифуг для сталевої стружки складає від 300 до 10000 кг/год.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner