Кошик
109 відгуків
Пресс пакетировочный Y81Q-135 на выгодных условиях!!!ПОДРОБНО
+380 (67) 502-40-16
+380 (63) 611-01-83
Обладнання для промисловості та переробки вторсировини

Грейфер, маніпулятор, конвеєр і інше для металобрухту

Грейфер, маніпулятор, конвеєр та інше обладнання для металобрухту для успішної роботи брухтозаготівельних майданчиків і профільних підприємств. Допоміжне обладнання придбане у надійного постачальника, вигідне вкладення в капіталізацію підприємства, надійний помічник в виробничих процесах. Перевантаження брухту за допомогою маніпулятора, звільняє від навантаження персонал, істотно прискорює технологічні процеси, розширюючи всі логістичну схему підприємства. Грейфер в перегружателе є невід'ємною частиною при перевантаженні металобрухту. Володіючи многочелюстным захопленням, грейфер має здатність захоплювати як дрібний лом, так і об'ємні частини отработаного металу. Перевантажувач оснащений грейфером здатний перевантажити від 300 т/год, оптимізуючи роботу підприємства, збільшує оборот. Майданчик для заготівлі металобрухту оснащена маніпулятором, грейфером, конвеєром для подачі брухту до пресу, являє собою ідеальну модель для успішного обороту відпрацьованого металу в спресованниє зручні пакети, для подальшого транспортування і переробки.

Кран-маніпулятор: кран стрілового типу, установлений на автомобільному шасі або стаціонарно, служить для  завантаження та розвантаження поодинокими і сипучими вантажами, проведення монтажно ― демонтажних і ремонтно -відновлювальних робіт. Маніпулятор не має противаги і приводиться в дію з допомогою гідравліки (в тому числі і тросові).

Грейфер:  навісне обладнання розроблене для захоплення і переміщення вантажів, розробки та проведення земельних робіт. Захоплення здійснюється окремими щелепами від 2 до 5 і електрогідравлічним приводом, що дозволяє працювати незалежно від вузлів основного механізму. Можливість підключення електромагніту позиціонує грейфер , як багатофункціональний пристрій дозволяє перерабатывсть великі обсяги вантажів, оптимізуючи виробничі процеси.

Конвейер для металлолома: ленточный конвейер — (англ. belt conveyor) транспортирующее устройство непрерывного действия с рабочим органом в виде ленты. Ленточный конвейер является наиболее распространённым типом транспортирующих машин, он служит для перемещения насыпных или штучных грузов. На площадках по сбору металлолома применяется, как дополнительное оборудование перемещающее металлолом к погрузке в пресс для металлолома. Груз перемещается по ленте в горизонтальной плоскости или под углом до 30° к горизонту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner