Кошик
109 відгуків
Пресс пакетировочный Y81Q-135 на выгодных условиях!!!ПОДРОБНО
+380 (67) 502-40-16
+380 (63) 611-01-83
Обладнання для промисловості та переробки вторсировини

Прес для брикетування металевої стружки

Прес для брикетування стружки чорних і кольорових металів, дозволяє перетворити металеву стружку з відходів досить затребуваний в металургії товар ― брикети. Брикети отримані в ході переробки сталевого, чавунного, алюмінієвої, титанової, мідної, латунної стружки на преси для брикетування мають високу щільність (не менше 4500кг/см3), що безсумнівно сприяє отриманню більшої кількості металу при переплавці. Також, що важливо, в брикетах з металевої стружки міститься мінімальна кількість залишків МОР, і масла. Брикетувальні преси наша компанія може поставляти окремим пристроєм, повністю готовим до роботи або в комплекті автоматичної лінії брикетування металевої стружки. За допомогою преса для брикетування стає можливим такий процес, як переробка сталевий, алюмінієвої, латунної, мідної, титанової, чавунної, нержавіючої стружки. Також вибираючи прес брикетувальники від компанії Экспресмаркетинг, ви маєте можливість купити прес в розстрочку, кредит, лізинг. Використання металевої, сталевої стружки в якості сировини для промислового одержання металів на сьогоднішній день економічно доцільно та вигідно. Отримані брикети мають щільність від 4,5 до 7 кг/дцм3 і є високоякісною сировиною для сталеплавильного виробництва. Брикети в печах плавляться поступово без розпадання. Крім звичайного окислення на поверхні, ніякого окислення всередині брикету не відбувається. Залучення процесу брикетування металевої стружки та раціональне її використання є однією з важливих задач, що стоять перед нашим металургійним комплексом. Брикетування металевої сталевої стружки це безсумнівно потрібний і ефективний спосіб її переробки.

Прес для брикетування стружки чорних і кольорових металів один з найбільш запитання і практичних пристроїв для металообробних підприємств. Металеву стружку необхідно складувати, транспортувати, що при співвідношенні об'єму і ваги не вигідно. Ще одним фактором не на користь металевої стружки є низька щільність, що приводить до вигорання і малій вазі металу на виході. Вагомим аргументом при зберіганні і транспортуванні металевої стружки є її брикетування. Прес для брикетування металевої стружки формує готові брикети високої щільності. Переваги брикетів очевидні ― мала площа складської території та більш раціональне її використання, для переміщення більшого обсягу металевої стружки, потрібна менша кількість одиниць транспорту. Підприємства металургійної галузі більш лояльні до закупівлі брикетів з металевої стружки, т. до щільність і процес окислення при плавці більш стабільні. Купуючи прес для брикетування металевої стружки, підприємство отримує статус надійного партнера, розширює быстроокупаемую  базу обладнання, диверсифікує виробництво.

Ключові слова сторінки: прес для брикетування металевої стружки, металева стружка, обладнання для брикетування, брикет, пакетувальний прес, прес для брикетування, виготовлення брикетів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner