Кошик
109 відгуків
Пресс пакетировочный Y81Q-135 на выгодных условиях!!!ПОДРОБНО
+380 (67) 502-40-16
+380 (63) 611-01-83
Обладнання для промисловості та переробки вторсировини

Алігаторні ножиці для різання металу

Гідравлічні алігаторні ножиці призначені для різання металу усіх типів, у тому числі і металобрухту. На сьогоднішній день, дане обладнання практично повністю витісняє такий метод, як "газорізання". При менших зусиллях і витратах людських ресурсів алігаторні ножиці здатні переробити набагато більший обсяг сировинного металобрухту, а значить, принести грошову вигоду підприємству. Термін окупності аллигаторных ножиць, навіть при середньому завантаженні, становить не більше 6 місяців. Вибрати і замовити алігаторні ножиці ви можете в даному розділі.

Гідравлічні алігаторні ножиці серії Q43 і AS застосовуються на переробних металобрухт підприємствах, підприємствах утилізували автомобілі, металургійної та ливарної промисловості для холодного різання сортової сталі і металевих несучих деталей в зручні розміри.

Гідравлічні алігаторні ножиці застосовуються на переробних підприємствах, підприємствах утилізували автомобілі, плавильної і ливарної промисловості для холодного різання сортової сталі і металевих несучих деталей в зручні розміри. Завдяки своїй універсальності гідравлічні алігаторні ножиці широко застосовуються на брухтозаготівельних майданчиках.Гідравлічні алігаторні ножиці досить невибагливі в обслуговуванні, конструкція ножиць дозволяє легко проводити заміну швидкозношуваних витратних матеріалів (ножі, манжети гідроциліндрів). застосування ножиць на підприємстві дозволить систематизувати і оптимізувати складське зберігання і доставку металобрухту з металообробного комплексу або брухтозаготівельній майданчика, до металургійного комплексу з меншими затратрами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner